Ohlášky do 5. postního týdne

Před cílovou rovinkou postní doby se nám vyrýsovala tato nabídka pořadu bohoslužeb. Z ní upozorňuji především na rozšíření bohoslužeb v úterý, o slavnosti sv. Josefa. Rovněž doporučuji využívat rozšířené nabídky k předvelikonoční svátosti smíření.

Z dalších oznámů, úmyslů a plánů vybírám:

Pondělí 16:00 příprava rodičů na křest dítěte

Pondělí 17:00 spolčo dětí

Pondělí v 18:15 příprava prvokomunikantů a rovněž setkání rodičů prvokomunikantů s katechumeny

Pátek 18:00 spolčo mládeže

Sobota od 13 hodin velký předvelikonoční úklid farního kostela v Krumlově

Během středy a čtvrtku by měla konečně proběhnout několikrát odsunutá (ze strany firmy) oprava zvonění v Kadově, zprovozněno odbíjení hodin v Petrovicích a seřízení zvonu v Krumlově.

Dále připomínám postní almužny, možnost odběru křížové cesty po našich farnostech, zápis na děkanátní pouť  (veškeré info v předchozích příspěvcích).

Nenastanou-li nějaké nepříznivé vlivy, během týdne by měl světlo tohoto světa spatřit nový KoMPas. 🙂