Ohlášky Svatého týdne 2024

Bohatý na duchovní prožitky je i letošní Svatý týden, což nám potvrzuje pořad bohoslužeb. Buďme pozorní k jeho sestavení.

V pondělí od 17 hodin proběhne v Krumlově „velké“ zpovídání.

Spolčo dětí v pondělí nebude, setkání prvokomunikantů bude klasicky v 18:15, ale nikoli na faře, nýbrž u Kaufmanů (nedaleko fary).

V úterý po mši mají poslední setkání katechumeni coby katechumeni.

Během pátku a soboty u Božího hrobu proběhne dobrovolná sbírka na podporu údržby Bziliky Božího hrobu v Jeruzalémě a na pomoc tamním křesťanům. Během hlavních velikonočních bohoslužeb proběhnou sbírky na podoporu našich farností.

Nácvik ministrantů na velkopáteční bohoslužbu je 10 minut před začátkem bohoslužby, na bílosobotní bohoslužbu je nácvik pro všechny farnosti v 16 hodin v Krumlově.

O velikonoční noci dojde ke změně času o hodinu vpřed.

Prosím o zápis k adoraci v Getsemanské zahradě (čtvrtek večer) a u Božího hrobu (Bílá sobota). Rovněž prosím o zápis lektorů pro období Velikonoc.

K dispozici je také další číslo našeho farního občasníku KoMPas, a kniha „Ti naši v nebi“ společně s časopisem „Milujte se!“.

Děkuji všem za přípravu našich kostelů a jejich okolí na velikonoční svátky a za přípravu velikonoční liturgie.