Kurz pro průvodce v sakrálním prostoru

Protože bych byl rád, kdyby se alespoň nějaký zástupce z našich farností účastnil Kurzu pro průvodce v sakrálním  protoru, zveřejňuji nabídku Diecézního muzea, která je platná pro den 20. dubna 2024, kdy se takovýto kurz koná v Brně.

Rád bych, aby se tohoto setkání účastnil alespoň někdo z členů farní rady, a pak každý zájemce, zvláště ti, kteří ochotně nabízejí svou pomoc během otevíracích hodin na Floriánku, případně v dalších našich kostelích.

Já se bohužel účastnit nemohu, protože na onu sobotu už je to 3. program, kterého bych se měl/chtěl účastnit, nicméně musím upřednostnit naplánované vizitace farností v děkanství.

Více informací a program Kurzu nalezneme zde, přihlásit je možné se co nejdříve tady.

Za ochotu děkuji.

p. děkan