Teď by to šlo!

Informace od otce Pavla Kafky, správce fondu Puls:

V březnu letošního roku brněnské biskupství navýšilo mzdu kněžím v naší diecézi v průměru o 13, 2% (takže i čistá mzda pana děkana zdolá hranici 20.000 Kč). V této souvislosti bych se na Vás, milí donátoři, rád obrátil s prosbou o případné navýšení Vašeho donátorského příspěvku, pokud Vám to Vaše situace umožní.

Také bych rád pozval k aktivní účasti na donátorství.další farníky, kteří možná ještě neví o možnosti podpořit kněze prostřednictvím donátorství. V letošním roce přispějeme farnostem za každého nově přihlášeného donátora částkou 1000 Kč v rámci akce „TEĎ BY TO ŠLO!“, která právě začíná.

Děkuji Vám ještě jednou za Vaši štědrost a otevřená srdce a přeji Vám, aby prožité Velikonoce přinášely do Vašich dnů novou radost a naději!